Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem "zpomalený" PC

zdravím vás..můj dotaz bude trochu (víc) laický ale jsem laik a jinak to neumím říct, takže se omlouvám:-) Po včerejší bouřce se mi stalo,že počítač pracuje velice pomalu, ale mám pocit že tohle dělá jen když jdu na net..načítání stránek trvá dlouho a prakticky čehokoliv co dělám..otvírání souborů atd..dokonce i když píšu dotaz sem, tak se seká.. neustále svítí kontrolka,že pracuje..zvládnete mi někdo poradit i s tak blbým vysvětlením?:-)díky

Dobrý den,může být poškozená síťová karta od výboje blesku,mám to několikráte za sebou i při vypnutém PC,dvakráte po bouřce odešla ramka,potom přímý zásah přes TV kabel toho odešlo jaksi privela.Teď to hlídám a :vypínám a asi před měsícem opět TV karta a přitom vše vytaženo.Sousedovi vyskákaly zásuvky i s krabicemi.