Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problem s Wifi a internetom

Ahojte mám taký problém a už si neviem dať rady ... vymenili sa z orange boxy za najnovší na Internet a wifi zároveň Huawei HG8245U skúšal som sa napojiť z iných zariadení a aj tak to isté wifi na chvíľku zmizne odpojí sa a hneď sa aj napojí a to isté niekedy robí internet na pc začne sa načítavať a nič potom kliknem znova a už ide... proste nachvílku vyskočí čo môže spôsobovať? za každú radu veľmi pekne ďakujem ovládače mám všetky aktualizované ....

... vymenili sa orange boxy...

Keď som ja menil Orange zariadenia za najnovšie, tak som si v spoločnosti Orange vyžiadal bezplatnú službu "mechanika", ktorého som z bytu nepustil skôr pokiaľ mi na 100% nefungovala TV, internet v televízii, 2 počítače na kábli, 3 WiFi zariadenia a pevná linka. Mordoval sa s tým asi 3 hodiny.
Mechanik bol veľmi šťastný keď odo mňa odchádzal s papierom s mojim podpisom.