Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Který monitor koupit? 27"

Ahoj, rád bych poprosil o radu.
Pokud by jste měli na výběr z těchto tří monitorů, který vybrat?Strašně se mi líbí to HP, ale nevím jak jsou na tom kvalitou s panelama atd.
Nechci řešit nic kolem..... pokud jsou na výběr jen tyto, tak který ???
27-hp-27-curved-display-d4953589.htm

27-acer-ed273wmidx-d4923965.htm

27-philips-278e8qjab-d4747459.htm

Díky za všechny rady...

Díky za vyjádření.Včera jsem se byl podívat po obchodech a našel to HP 27.Koukal jsem na videa a nakoneco ho koupil.Jsem opravdu spokojený.Jen nejsem schopný ho doladit.Pořád se mi to nezdá.Jde někde najít nastavení na kalibraci? Myslím tím už přímo hodnoty nebo nějaký způsob jak to doladit, ručně to fakt stále není ono.