Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Změna citlivosti během hraní Fortnite a ostatních her

Dobrý den, stává se mi na Windows 10, že během hraní her, ale i normálně například na internetu, tak se mi zmenší citlivost myši (sensivita). Například ve Fortnitu udělám přes celou podložku jednu otočku a někdy během hraní třeba jen půl otočky a nebo tři čtvrtě otočky. Potřebuji poradit, jak toto navždycky odstranit. Děkuji za rady.

Ony mají WIN už nějakou dobu takovou zajímavou vlastnost (dokonce už tak dlouho, že podle úrovně dotazu a reakcí soudím, že s to fungovalo už v době, kdy s tebou ještě tatík očurával ploty), že dost záleží na tom, s jakou rychlostí myší hýbeš - čím rychleji, tím dál kurzor/šipka dojede… Takže na pomalý pohyb jede málo, na rychlý po stejné délce pohybu myší dojede kurzor mnohem dál. Jen se obávám, že to je "vlastnost", která se jen tak odstranit nedá…