Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Grafika-pípá

Ahoj,vyndal jsem grafiku z PC a chtel jsem jí dát do druhého,jenomže po zasunutí do AGP slotu se ozve pípnutí a obraz nikde....Grafika to je Inno 3D MX 440 64Mb DDR.

Zasunul si ju tam asi blbo, dotlac ju poriadne. Alebo si ju pri manipulacii odpalil. Skus ju dat nazad do povodneho PC ze ci este funguje.
To pipanie dlhy kratky kratky moze byt aj problem s grafikou. Mozes skusit aj clear CMOS (vytiahnut knoflikbaterku na par minut). Ten PC s inou grafikou (alebo bez grafiky) funguje? Mas tam vobec nejaky RAM modul?

Pravda. Obecne mam vypaleno v palici, ze je to tak, jak pises (nekdy i jeden dlouhy - tri kratke). Tuhle desku ale fyzicky neznam, tak jsem se zeptal PDF manualu - tam je pouze pocet zaskuhrani. Jeste bych mrknul na fyzicke pripojeni k monitoru (kabel). Nektere BIOSy berou nepripojeni jako chybu grafiky...