Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Připojení k internetu - nemohu se připojit na nějaké servery

Čááu!

Mám pro Vás jednu velkou záhadu.

K internetu jsem připojený pomocí wifi, na půdě máme router. Vše funguje bezvadně, ale ... Asi před týdenm se objevily potíže a to sice.

Připojení funguje v pořádku, ale na nějaké servery se nemůžu připojit. Například se jedná o Facebook, Google, Stream a další ... Ale! Používám Firefox 3.0 a v něm to vůbec nejde, zato v IE to občas jde. Takže abych to shrnul, připijení k internetu funguje ale nemohu se připojit na ěnějaké servery.

Možné příčiny

1) Viry // otestoval jsem celý počítač, naezené viry vymazány
2) Cookies // vymazáno
3) Internet files // vymazáno
4) Firefox profil // založil jsem další dava a ani na jednom nejde
5) Firewall // vypnuto

Všechno jsem vyzkoušel ale nic nezabírá.

Kde problém není

1) U poskytovatele // zkoušel jsem se z jiného počítače připojeného do stejné sítě připojit na Facebook, Stream a další a vše funguje.
2) Ban // to snad ne.

Nevíte prosím co s tím? Jak to znovu oživit? Děkuji ...
Změna předmětu, původně: Připojení k internetu (LaKr) (Kráťa)

loading...

Hodně často se mi stávalo, že připojení k interentu pracovalo, aniž bych pracoval na internetu. Ale po ukončení procesu mom.exe to přeslo ...

Používám avast.

Lovce špionu? Nene, ale teĎ mám černé svědomi, že je to možné.

___________________________________________________ ____________________
______________________________ _________________________________________

Tak problém stále přetrvává.

- zkoušel jsem přinstallovat Firefox
- nainstaloval jsem nové IE 7
- otestoval jsme celý počítač
- přinstaloval jsem ovladače
- restartoval router
- restartoval switch
- zkoušel opravit připjení - nezdařilo se
- jiný prohlížeč

Ale nic ... Nevíte někdo prosím čím by to mohlo být?

u člověka kterému superantispyware našel stovky podezřelých objektů, bych se nezdržoval ani minutu, ať si nainstaluje windows znovu a sobě ať přidělí práva pouze user.

co s tvým krámem: jak máš nastavenou konfiguraci tcp/ip? umíš sem vložit výpis ipconfig -all (výpis, ne obrázek)? jako dns používáš skutečné dns od providera, nebo adresu routeru?

nemáš ve firefoxu - v nastavení připojení - vyplněnou nějakou proxy?

Tak já jsem si založil nový uživatelský účet a najednou vše funguje.

To je divné ... Nevíte?

hm, dalo se to predpokladat.

Muzes smazat novy (jiz opet zavirovany) ucet a na dalsi pohlcovani viru si vytvorit opet novy ucet, ktery opet za 14 dni vymazes a pak znova a znova a znova....

Pro autora threadu:

jjj, takže odedneška CELIBÁT na porno, warez stránky. Vytvořit účet s oprávněním user. Stáhnout trošku větší firewall, třeba ZoneAlarm. Nemění se ti homepage? Tohle se dá nastavit v SAS, kde mám nastavenu ochranu proti změně homepage. Ten účet si jinak zaviruješ rychle. Je zajímavý, že já pracuju pod adminem už řadu let a virů jsem měl asi 2 (poprvý Melissu z jedný flashky kámoše a podruhý nějakýho, co blokoval příchozí porty, hlavně klávesnici a to byla prča :-) ). Pokud nepočítám ty hacker-utility typu Brutus-AET2 atd.