Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire V3 551G - Grafická karta

Dobrý den, měl bych otázku je něják možné zjistit jakou gk notebook má, všude hledám svůj ntb ale vždy jej najdu s dual kartou HD7660G plus 7670M.

na notebooku mám i nalepku radeon dual graphics.

ale ohledně aida i GPUZ vidím pouze tu IGP 7660G. je možné že ji nemám? ale když nemám proč tam je ta nalepka o tom že je dual GK ten ntb?

jedná se o NTB : acer aspire v3 551g
A10 4x 3,2 boost
8GBRAM
Win 10

přikládám screen .

Děkuji.

Když klikneš vlevo dole na lištu, tak krom jiného vyskočí i okénko, do kterého lze psát, a psané je posléze nalezeno, pokud se někde v PC schovává. Tak napiš "správce zařízení" (bez uvozovek), a neco to ukáže.
Druhý způsob je, že klikneš pravým myšem na ikonku "počítač", z menu vybereš volbu "spravovat", a z dalšího menu už to bude patrné - u ničeho nesmí být vykřičník ani otazník (až uvidíš, tak pochopíš, co jsem tím myslel). Pokud tam nic takového nebude, tak máš všechno a do ničeho nešťourej, když to funguje…

Někdo ví, ale někdo by byl rád, kdybys prvně udělal to, co se ti radí, protože když budeš dělat ZJEVNĚ něco jiného, a ještě se tím budeš chlubit, tak se mu nebude chtít poradit, víme? Takže to přehoď nazpět… Ona se totiž ta "přídavná" grafická karta stejně aktivuje až ve chvíli, kdy je potřeba vyšší grafický výkon, než je schopná podat ta, co je integrovaná v CPU…
A než začneš s něčím experimentovat, tak si o tom něco nastuduj - je toho plný internet, ju?

Do biosu skus load defaults a save&exit, a ovladace grafiky skus najst na webe vyrobcu notebooku pre ten model. (ked po starte Win nevidis nic tak skus nainstalit win nanovo alebo recovery na stav od vyrobcu) Najprv ovladace pre chipset a potom pre grafiku apod. Alebo skus z amd stranok ale mobilne, ale tie nemusia fungovat vzdy 100% spravne. Ak na webe vyrobcu notebooku nie su pre W10, tak skus windows ktore na tom ntb boli povodne a k nim spravne ovladace z webu vyrobcu notebooku.