Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Acer Aspire V3 551G - Grafická karta

Dobrý den, měl bych otázku je něják možné zjistit jakou gk notebook má, všude hledám svůj ntb ale vždy jej najdu s dual kartou HD7660G plus 7670M.

na notebooku mám i nalepku radeon dual graphics.

ale ohledně aida i GPUZ vidím pouze tu IGP 7660G. je možné že ji nemám? ale když nemám proč tam je ta nalepka o tom že je dual GK ten ntb?

jedná se o NTB : acer aspire v3 551g
A10 4x 3,2 boost
8GBRAM
Win 10

přikládám screen .

Děkuji.

Když klikneš vlevo dole na lištu, tak krom jiného vyskočí i okénko, do kterého lze psát, a psané je posléze nalezeno, pokud se někde v PC schovává. Tak napiš "správce zařízení" (bez uvozovek), a neco to ukáže.
Druhý způsob je, že klikneš pravým myšem na ikonku "počítač", z menu vybereš volbu "spravovat", a z dalšího menu už to bude patrné - u ničeho nesmí být vykřičník ani otazník (až uvidíš, tak pochopíš, co jsem tím myslel). Pokud tam nic takového nebude, tak máš všechno a do ničeho nešťourej, když to funguje…