Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdvojená WIFI

Zdravím, po výpadku proudu se wifi v mé domácnosti začala ukazovat dvakrát - stejný název, ale mezera a "2". U žádné jiné wifi, která moje zařízení detekujou k tomu nedošlo a výpadek měli všichni.
K obojím se dá automaticky připojit, ale mě to stejně znepokojuje, nechápu, co se mohlo stát, ale vidím v tom potíže - že se jen tak wifina prostě bez jakéhokoliv zásahu do nastavení "rozdvojí". (kvůli výpadku proudu...?)

V čem je problém, co je to vůbec za "problém", jak to mohu vyřešit a jak se vůbec něco takového může stát???

Opravdu tomu nerozumím, takže bych velmi uvítal nějaké vysvětlení a radu :-[

Předem děkuji za odpověď a taky se předem omlouvám za svou počítačovou negramotnost (myslím, že můj dotaz bude pro mnohé znít asi velmi hloupě) a prosím o toleranci

Stalo sa mi to asi tyzden dozadu, pri nastavovani RB mi zrazu nb (win10) zacal ukazovat SSID aj s cislom 2. Napojit sa slo len na 2. Po restarte okien uz zase ukazoval len jedno SSID.
Riesenie je bud zmazat siet zo zoznamu sieti, alebo skusit restart OS (mne to pomohlo).