Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Rozdvojená WIFI

Zdravím, po výpadku proudu se wifi v mé domácnosti začala ukazovat dvakrát - stejný název, ale mezera a "2". U žádné jiné wifi, která moje zařízení detekujou k tomu nedošlo a výpadek měli všichni.
K obojím se dá automaticky připojit, ale mě to stejně znepokojuje, nechápu, co se mohlo stát, ale vidím v tom potíže - že se jen tak wifina prostě bez jakéhokoliv zásahu do nastavení "rozdvojí". (kvůli výpadku proudu...?)

V čem je problém, co je to vůbec za "problém", jak to mohu vyřešit a jak se vůbec něco takového může stát???

Opravdu tomu nerozumím, takže bych velmi uvítal nějaké vysvětlení a radu :-[

Předem děkuji za odpověď a taky se předem omlouvám za svou počítačovou negramotnost (myslím, že můj dotaz bude pro mnohé znít asi velmi hloupě) a prosím o toleranci

Tím si nejsem tak jistý, páč na PC je pevná přípojka, kdežto na notebooku se wdsráč ukazuje furt i přes tu prapodivně rozdvojenou wifi :-|
Prosímtě nerezignuj, já už překypuji zvědavostí nad tím tvým browsemasterem.
(chtěl jsem to pořešit už minule, akorát jsem se pak smířil nějak s tím jednodušším řešením no)

Se mi to stalo taky. Prostě když Widle si někdy myslí (nutno přiznat, že i v Linuxu jsem totéž zažil), že našly prostě jiné připojení a udělají ho nové. Prostě to staré smaž a neřeš to dál. Kdybys smazal to nové, je vysoká pravděpodobnost, že to Wilde znovu vytvoří a jako "_3". Tak to první smaž, případně pak zkus toto přejmenovat na původní. Nebo se na to celé vyprdni a nech to jak je, ono to staré připojení ničemu nevadí a nevšímej si toho, ceď jen mezi zuby nadávky na M$.

Stalo sa mi to asi tyzden dozadu, pri nastavovani RB mi zrazu nb (win10) zacal ukazovat SSID aj s cislom 2. Napojit sa slo len na 2. Po restarte okien uz zase ukazoval len jedno SSID.
Riesenie je bud zmazat siet zo zoznamu sieti, alebo skusit restart OS (mne to pomohlo).