Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Softwarové zesílení zvuku

Dobrý den,
dozvěděl jsem se už dávno před několika lety o funkci softwarové zesílení zvuku, ale až teď mě napadlo jít více do hloubky. Potřebuji se zeptat, co je to softwarové zesílení zvuku, jak to funguje a jaký je rozdíl mezi softwarovým zesílení zvuku a hardwarovým?
Děkuji moc.

Některé verze VLC uměly zesílit i na 200%. MYslím si, že některé verze VLC uměly i něco málo více než 200%, ale tam už si netroufnu s jistotou tvrdit jestli to bylo VLC nebo ne, zatímco u 200% jsem si jistý že to byly některé verze VLC.