Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartfón

Zdravím ľudia,
po Samsung S4 mini som prešiel na Samsung S7 pretože baterka nestačila ani po výmene a výkonovo bol jednoducho už zastaralý.. no zistil som že si na takú tehlu nedokážem po takom malom telefóne zvyknúť (z 4,3 palca na 5,1) a chýba mi, že ho nemôžem ovládať celý len jednou rukou.
Pravdepodobne ho budem meniť a potrebujem poradiť. Zapáčila sa mi na S7 dobrá batéria a výkon. Tak by som potreboval niečo:
-do 4,7 palca display
-aspoň postačujúci výkon na dnešné appky
-baterka 3100 mAh+
-nie Apple, ani tie Caterpillar style tehly (CAT, Aligator...)

Vedeli by ste niečo odporučiť? Najlepšie z vlastnej skúsenosti.

Čo presne je Android 5"? Ak 5inch, tak mi príde už dosť veľký, keď je S7 5,1". Určite nie iPhone. Neberie ma to.
Čo sa týka ovládania jednou rukou, používam ju veľmi často, ale príde mi to práve preto ako blbosť mať taký veľký display.

Jak dlouho ho máš? Ono to chvilku trvá, ale určitě si zvykneš.. V dnešní době moc maličkých mobilů s výkonem high-endu není.
Pokud trváš na zmenšení, Samsung A3 2017 bude Tvá jasná volba.. výkonem si ale dost pohoršíš, baterka je klasicky "jeden až jeden a půl denní".

Můžeš zkusit počkat na Samsung A3 ve verzi 2018