Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smartfón

Zdravím ľudia,
po Samsung S4 mini som prešiel na Samsung S7 pretože baterka nestačila ani po výmene a výkonovo bol jednoducho už zastaralý.. no zistil som že si na takú tehlu nedokážem po takom malom telefóne zvyknúť (z 4,3 palca na 5,1) a chýba mi, že ho nemôžem ovládať celý len jednou rukou.
Pravdepodobne ho budem meniť a potrebujem poradiť. Zapáčila sa mi na S7 dobrá batéria a výkon. Tak by som potreboval niečo:
-do 4,7 palca display
-aspoň postačujúci výkon na dnešné appky
-baterka 3100 mAh+
-nie Apple, ani tie Caterpillar style tehly (CAT, Aligator...)

Vedeli by ste niečo odporučiť? Najlepšie z vlastnej skúsenosti.

Jak dlouho ho máš? Ono to chvilku trvá, ale určitě si zvykneš.. V dnešní době moc maličkých mobilů s výkonem high-endu není.
Pokud trváš na zmenšení, Samsung A3 2017 bude Tvá jasná volba.. výkonem si ale dost pohoršíš, baterka je klasicky "jeden až jeden a půl denní".

Můžeš zkusit počkat na Samsung A3 ve verzi 2018