Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání vsech dat

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak je možné ze po restartu PC se mi smazali všechny data jako bych ho dal do továrního nastavení . Předem děkuji za odpovědi .

Máš-li Windows 10, ten je schpný smazat data i sám na dálku na pokyn od Microsoftu bez uprozornění ani souhlasu uživatele. Nemáš-li Windows 10, máš pravděpodobně nějakého vira. Zkus nástroje na obnovu smazaných dat a pak hned raději úplnou přeinstalaci včerně vytvoření nové tabulky oddílů a nových oddílů.

W10 rád opravdu nemám, ale to co schopnostech MS píšeš, je IMHO nesmysl. Ledaže by byl tazatel v hledáčku různých třípísmenkových agentur, pak bych takovouto činnost odjinud snad připustit mohl. Proč by to ale dělali, to mazání?

Kdyby na to došlo, aktualizované W7/8 jsou také prolezlé všelijakými utilitami a nastaveními.

Možná došlo k nějakému problému s profily; pokud jsou data v defaultním C:\Users, může to být teď důsledek. Já mívám data na jiném disku, s tímhle žádné zkušenosti nemám…

Takže sa ti vykonala nejaká veľká záplata novej verzie a edície systému bez tvojho vedomia?

Nemožné. Pri inovatívnom prechode na vyššiu verziu zostávajú dáta na systémovom oddiele zachované. Aj súkromné dáta so zložkami.

Je to iba zbožné prianie rusofilných, boľševikmi vypatlaných šenkových udavačov, lúzerov od r.1948 dodnes, nasmerovaných proti všetkému kapitalistickému, americkému, vykorisťovateľskému vzídené z mysle a z dielne vrahov z volstrídu, ich gniavniacej čižmy s dobyvateľskými zámermi krvilačnej šelmy rinčiacej zbraniami po celej zemeguli. Preto sme sa museli aj v ČSSR, ako dodnes mierumilovné KĽDR atómovými hlavicami a raketami brániť, aby sa po roku 1989 mafiáni komunisti s eštébákmi stali šikovnými, netrestateľnými veľkozlodejmi v oblasti kapitalistického, amerického veľkopodnikania. Kto iný si takúto poctu zaslúži, jedine boľševickí parachanti kvasení KGB v Moskve "trhovým hospodárstvom", dokonca sú dodnes dosadení vo vysokých štátnych funkciách či medzi justičnou talármafiou. Pravda, vypatlaný národ ich miluje, "zlatí komunisti", ktorí si vraždili vlastných občanov na hraniciach, likvidovali vlastných do komunistických kriminálov, ako vnútorných nepriateľov režimu.

Trefa do černého! Snad to toho slavačiska srovná.

Pro tazatele: Pokud je uživatel zodpovědný, tak průběžně zálohuje jak uživatelská data, tak operační systém. Proto je jasnou volbou obnovení ze zálohy. Je to nejrychlejší, bez nutnosti cokoli řešit, včetně neznámých příčin zvláštního dění.