Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazání vsech dat

Dobrý den , chtěl bych se zeptat jestli někdo neví jak je možné ze po restartu PC se mi smazali všechny data jako bych ho dal do továrního nastavení . Předem děkuji za odpovědi .

Trefa do černého! Snad to toho slavačiska srovná.

Pro tazatele: Pokud je uživatel zodpovědný, tak průběžně zálohuje jak uživatelská data, tak operační systém. Proto je jasnou volbou obnovení ze zálohy. Je to nejrychlejší, bez nutnosti cokoli řešit, včetně neznámých příčin zvláštního dění.