Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém HP, Jak odinstalovat HP OSD ?

Na All in One počítači HP Touchsmart 7320 PC s Win 7 ( je to starší kousek, ale zatím jede ) dělám kancelářskou práci. Jednou za pár dní ( není to denně ) mi začne užírat proces HP OSD kolem 70% procesoru. Když ho s pomocí správce úloh shodím, tak je klid a pc jede.
Jak HP OSD odinstalovat?
Tady se cosi píše: http://www.shouldiremoveit.com/HP-On-Screen-Display-7343-program.aspx , ale když se podívám do nainstalovaných programů, tak HP On Screen Display tam není. Přesto se spouští každý den.
Aplikaci odkazu jsem nezkusil.

Jak se zbavit procesu HP OSD?
Díky.

Bud pozri v autoruns alebo v sluzbach. Ak ho nenajdes v sluzbach priamo pozri vsetky spoolery, ci sa niekde nenachadza tam.
Idealne je pozrit to cez process monitor (sysnternals), kde ti ukaze matersky proces daneho programu. Mozno to vie aj task manazer, ale ja na taketo veci pouzivat process monitor.