Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Problém s grafikou

Ahoj mám problém s grafikou. Včera mi zničeho nic zamrznul počítač tak jsem ho restartoval ale když najížděl do windows tak najednou zčernal monitor a napsal no signal.Zkusil jsem nouzový režim a ten šel odinstaloval jsem ovladače na grafiku a všechno zase šlo. Ale když dám zpátky ovladače tak stejný problém. Zkusil jsem ještě redukci s DVI-VGA a to šlo ale vlní se obraz.Grafiká karta je GF 8600GT.

Vyndej kabely + redukce, pokud jsou kabely pokroucené, tak je narovnej.
Pořádně prohlídni zástrčky, zda nemáš někde ohnutý nebo chybějící pin.
Zkus nastavit refresh v ovladačích napřed na 60Hz, možná jiné ovladače
pro tvůj typ Windows se budou chovat líp, ale viděl bych to na HW závadu.
Máš na kartě větrák a točí se nebo je to pasív? Ono je dost horko,
taky zruš případné přetaktování karty nebo čehokoliv.