Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem herni sestava do 30000

Dobry den
Chci si koupit novy herni počitač do 30 000Kč

přemýšlel jsem nad timhle a za ujal mě :)
https://www.czc.cz/hal3000-master-gamer-optane-iem-16g/233813/produkt
Jaky názor na ten to Haall mate vy??? :-|
ale nevim jestli je opravdu dobry jak pišou a jak řikaji.... :-/
zda by nebyl v stejne kategorii i treba nejaky i jiny a nebo podobny třeba i lepši
nebo by se vyplatilo neco složit ješte neco lepšiho do 30 000 Kč ;-)

chtěl bych na tom hlavně hrát nejnovejši tytuly a sem tam nejaky sřih videa + práce v 3D programu

Má cenu do to investovat tolik peněz nebo se vyplati neco jiného???

Zdravím,koukám na tu sestavu znova a ještě by mě zajímalo jestli ta základní deska není pro Intel a nebo to je pro oba jak pro AMD a Intel ????:-/:-(

Když bych chtěl tu sestavu postavit na AMD procesoru Ryzen....:-)

Jinak mohl bych do této doporučené sestavy od M-Pola vyměnit grafickou kartu místo 6GB tam dát
8GB GK ???
https://www.czc.cz/gigabyte-geforce-gtx-1070-windforce-oc-8gb-gddr5/194433/produkt
Utáhne to ten zdroj ??:-)