Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vypínání monitorů

Ahoj mám problém s pc a monitorama. Vždy když zapnu hru tak se mi spustí lobby hry a dám play tak mi po chvilce vypne monitor a ukáže se že nepřijímá žádný signál. Musím potom pc restartovat a několikrát opakovat než se dostanu do hry. V cca 10 a více pokusů. může to být být v grafikou?? Nebo nemáte někdo zkušenosti jak opravit??
Když ale brouzdam po netuším nic se neděje a vše běží jak má. Diky

ahoj, kdysi jsem měl obdobný problém. Akorát mně se dělaly (šumivé) pruhy na obrazovce po zapnutí nějaké náročnější hry. Myslel jsem, že problém bude buď v graf. kartě nebo v monitoru. Zkoušel jsem přepojit druhý monitor a pořád to stejné. Tak jsem dal reklamovat graf. kartu, ale ta byla v pohodě. Jako poslední možnost jsem zkusil vyměnít HDMI kabel a vyřešilo se to. Netuším co s ním bylo(starý max 2roky), ale doporučuju pak zkontrolovat i konektory na HDMI v PC i v monitoru.