Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ms office 2016 crack

D.deň
Skončilo mi ročne predplatne office 2016 ktoré som dostal k notebooku a nechce sa mi platiť plnu sumu office na ďalši rok.
Otázka znie: Viete mi poradiť daku stránku ke spolahlivo kúpim funkčný product key (nie od microsoftu) za lacno?
Alebo stranku kde sa da stiahnuť crack tohto officu?

Ďakujem

Jeden by poradil, že nielen na ulozto predávajú celkom lacné univerzálne KMS, MS toolkity, sem tam s všakovatou pridanou hodnotou škodnej hávede. No, ale neber to za tý lacné peňáze. Nemusíš sa pritom unúvať na darknet hlboko zanorený v piatom leveli.

Ako keby nebolo za balík MS Office, možné stiahnuť plnohodnotnú, free náhradu. Odinštaluj korektne pôvodný balík Office. "Jseš jak malej Jarda".