Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ms office 2016 crack

D.deň
Skončilo mi ročne predplatne office 2016 ktoré som dostal k notebooku a nechce sa mi platiť plnu sumu office na ďalši rok.
Otázka znie: Viete mi poradiť daku stránku ke spolahlivo kúpim funkčný product key (nie od microsoftu) za lacno?
Alebo stranku kde sa da stiahnuť crack tohto officu?

Ďakujem

Ideální řešení pro tebe je používat Office z produkčního (= klasického finálního) kanálu s Office 2019 licencováním. Office 2019 licencování je do konce roku zadara a Office ze stejného kanálu se myslím neliší (používá naprosto totožné soubory), jediný rozdíl budeš mít ten, že tam nebudeš mít uvedeno Office 2016, ale Office 2019 preview.

Ono to je ale o tom, že licencování Office 2019 je v jednotlivých kanálech (psí žrádlo, Microsoft, insider a dokonce i v produkčním (finálním)) několik měsíců a při instalaci můžeš použít i to Office 2019 licencování.
To, že tomu tak je, se každý může přesvědčit sám, pokud má někdo nainstalovaný normální finální Office 2016 (myslím jako c2r) a má jej aktualizovaný (ne nějakou pár let starou verzi), tak se stačí mrknout do složky:
c:\Program Files\Microsoft Office\root\Licenses16\
jsou tam licencování, které se dají použít a jsou tam i ty 2019 pro produkty ProPlus, Visio a Project.

Uplně stejně jako 2016 (asi ale bráno z pohledu někoho, kdo se o to trošku víc zajímá) - jak jsem psal, používá stejné soubory a platí to včetně instalačky, používá stejnou instalačku jako Office 2016. Jak jej instalovat mám tu:
https://krakatoa.www3.cz/office2016.php
Mám tam dvě metody, s ODT a bez ODT. To licencování Office 2019 zadara je retail a v případě retail jsou vhodné obě metody. Osobně používám bez ODT, protože prostě není potřeba ODT.
A co budeš potřebovat tak id produktu je ProPlus2019, včetně licencování ProPlus2019Retail.
A AudienceId produkčního kanálu (Production::CC, Monthly) je 492350F6-3A01-4F97-B9C0-C7C6DDF67D60 (toto budeš potřebovat v případě instalace bez ODT).
Aktivace proběhne automaticky a expiraci má k 31. 12. 2018

Jeden by poradil, že nielen na ulozto predávajú celkom lacné univerzálne KMS, MS toolkity, sem tam s všakovatou pridanou hodnotou škodnej hávede. No, ale neber to za tý lacné peňáze. Nemusíš sa pritom unúvať na darknet hlboko zanorený v piatom leveli.

Ako keby nebolo za balík MS Office, možné stiahnuť plnohodnotnú, free náhradu. Odinštaluj korektne pôvodný balík Office. "Jseš jak malej Jarda".