

Jen pro čtení nelze zrušit
Ahoj, nemůžu v této složce odškrtnout READ only jakmile to odškrtnu a dám APPLY a podívám se znovu, tak je to zase zašktlé. Pokud to nebude odškrtlé, nebudou se mi ukládat uložené pozice ve hře, sice to je hra a hry sem nepatřej, ale tohle bych považoval za WINDOWS chybu
https://ctrlv.cz/Ll06
https://ctrlv.cz/JanD
Nepracuješ v systéme, ako Správca.
Do cmd.exe, ako Správca okopči:
attrib -s -h -r "c:\cesta k zložke\*.*" /s /d
SW porušuje a mení procesné nastavenia Správcu.
Nutné bude zmeniť, tj. absolútne zrušiť, odňať zložke všetky prístupové práva, odstrániť ich a následne prevziať na 1./users, detto, everyone, system, administrators, nt service\trustedInstaller.
Práva System sú nadradené nad Správcom v prípade Administrators.
https://ctrlv.cz/uEC6 Pořád nejde odškrtnout
Postupuješ zle, zmeň zložku v Núdzovom režime, cmd,exe, ako Správca:
Alebo:
net user administrator /active:yes
Netplwiz.exe
výuka základov je na nete.
No prvně jsem napsal do konzole to net user administrator /active:yes a poté to předchozí a pořád DENIED asi jsem uplně blbej nebo já fakt nevím
v tom Netplwiz.exe jsem se dal jako Administrátor, ale pořád to nejde.
Reštartuj do Núdzového režimu, tam sa prihlás a zmen práva.
Problém je v tvojej neschopnosti, lebo žiaden SW (aj crack) nedokáže prestreliť a prelstiť Správcu. Najmä, ak pristupuje k zložkám a súborom na nízkej úrovni.
Chce to nejaké základy systému,
Já to mám koupený a doteď to šlo, nevím co se mohlo posrat
nikoliv.
ta dětská hra neběží jako služba - jen tehdy by používala práva uživatele "system".
je to aplikace spuštěná uživatelem, proto zdědí jeho práva (uživatel "dominik", případně skupina "administrators")
když je to adresář v uživatelském profilu, není důvod, aby cokoliv omezovalo přístup uživatele, tak se chová jen vir.
chce to tu hru vypnout a až pak opravit přístupová práva.
Možná by pomohlo nainstalovat tu hru na jiný disk, než systémový.
Taky antivirák to umístění může "chránit" hlava nehlava. Zvláště v případě cracku.
Je to koupený a mam jenom WINDOWS DEFENDER.
Riešiš úplne kraviny...kde nie je problém, Ty ho sám chceš silou mocou vytvoriť.
Veď predsa sám vidíš, že máš plný prístup do priečinka a môžeš tam aj zapisovať - screen č.2 !!! Chceš povedať, že ak tam nakopíruješ nejaký súbor nejde to?
To, že na obr. č.1 máš podľa Teba zaškrtnuté read only (nie nemáš) predsa nie je chyba Windows, ale prieskumník to tak zobrazuje a zobrazuje to tak na všetkých priečinkoch a nie len u Teba !!
Nechce sa mi to vysvetľovať - tu máš strojový preklad priamo od Microsoftu:
Tohle je uz od pocatku Windowsu:
https://support.microsoft.com/cs-cz/help/326549/you-cannot-view-or-change-the-read-only-or-the-system-attributes-of-fo
By design
Tak jsem to nějak vyřešil, spíš to byl problém HRY :) Díky všem za pomoc