Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tablet s Windows 10 nejde aktualizovat

Zdravím. Mám tablet Umax Visionbook 8Wi Plus s Windows 10. Objevuje se na něm po zapnutí hláška, že končí podpora mojí verze systému Windows a že je třeba zaktualizovat na novou verzi (1709 - Fall Creators Update). Aktualizace se stáhne, probíhá její instalace, poté dojde k restartu tabletu kdy ještě probíhá příprava na aktualizaci a hned potom vyskočí modrá obrazovky s chybovou hláškou ,,Pro vytvoření zařízení RAMDISK není k dispozici dostatek paměti´´ a tablet nenaběhne - viz. foto v příloze. Musím ho vypnout a zapnout a poté se vše opakuje od hlášky že je třeba aktualizovat systém. Tak nějak tuším že bude problém v paměti RAM tohoto tabletu, která je jen 1GB, na druhou stranu vlastně tablet splňuje minimální požadavky systému Win 10, tak by to podle mě nějak fungovat mělo. Nemá někdo nějakou zkušenost s takovým problémem a jak to třeba může jít vyřešit ? Samozřejmě můžu zakázat službu Windows Update, což vyřeší zbytečné pokusy o stažení a instalaci updatu, nicméně hláška o neaktuálnosti systému mi vyskakuje po zapnutí stejně dál.

Ten ,,šmejd´´ je zatím nejskvělejší věc, kterou jsem měl šanci používat na diagnostiku vozidel, víceméně ho ani nepoužívám na nic jiného... oproti všem notebookum je to ultrapřenosný, víceméně plnohodnotný malinký PC s Windows. Jen mě zkrátka se** ta hláška o neaktuálnosti systému, tak jsem to chtěl zaktualizovat.
Jinak tuhle variantu jsem zkoušel, pomocí Windows Media Creation Tool na jiném PC jsem stáhl aktualizaci na SDčko, z něj spustil v tabletu a výsledek stejný.