Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrání hudby z youtube

Ahoj,
na youtube jsem našel hudbu, kterou bych chtěl doplnit fotky ze Sardinie. Jak ji mohu stáhnout, abych ji mohl použít např. jako podklad v programu CyberLink PowerDirector, ve kterém se umím pohybovat?
Díky za odpověď sice pro fotografa, ale naprostého počítačového laika.
iw

loading...

Ovšem musí si skontrolovať licenciu pre samotnú hudbu. Pre vlastnú potrebu by nemalo vadiť, ak použije, problém môže nastať, ak by to chcel zdieľať na sociálnej sieti, prípadne prezentovať verejne - a verejne znamená viacerým osobám súčasne niekde vo verejnej miestnosti....

Ať dělám, co dělám, prostě mi to nejde. Maximálně se mi na adrese otevře nějaký hokejový seznam (asi jsem holt magor, ale s tím už nic neudělám).
Chtěl jsem si nahrát z youtube a pro své potřeby upravit a využít třeba:
Sardegna Canta
Suoni di Un´isola
Tenores di Bitti, Sardegna
(Tu poslední muziku, jak tam stojí parta dědků, drží se za uši a fantasticky zpívají, jsme tam zažili (mohu doložit řadou fotek). A já, magor, jen fotil, místo abych foťák přepnul na příjem videa.
Moc bych o tu hudbu stál. Můžete-li mi pomoci, budu rád.
iw

- Ten prvni z odkazu od Mlocik mi taky nefunguje, bud se zastavi na 100, nebo pise ze nastala chyba (skoda), zkus tento : https://y2mate.com
* Okopiruj adresu pozadovaného VIDEA nebo co chces z YOUTUBE a vloz ho tam.

[TiP] ~Jestli se ti po stisknuti spusti v okenku zvlast (uz to pozadované video) ten jen klini pravym tlacitkem mysi a zadej "ulozit".
* Nebo zkus ten Downloader co ti postnul Henessy