Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nahrání hudby z youtube

Ahoj,
na youtube jsem našel hudbu, kterou bych chtěl doplnit fotky ze Sardinie. Jak ji mohu stáhnout, abych ji mohl použít např. jako podklad v programu CyberLink PowerDirector, ve kterém se umím pohybovat?
Díky za odpověď sice pro fotografa, ale naprostého počítačového laika.
iw

Ať dělám, co dělám, prostě mi to nejde. Maximálně se mi na adrese otevře nějaký hokejový seznam (asi jsem holt magor, ale s tím už nic neudělám).
Chtěl jsem si nahrát z youtube a pro své potřeby upravit a využít třeba:
Sardegna Canta
Suoni di Un´isola
Tenores di Bitti, Sardegna
(Tu poslední muziku, jak tam stojí parta dědků, drží se za uši a fantasticky zpívají, jsme tam zažili (mohu doložit řadou fotek). A já, magor, jen fotil, místo abych foťák přepnul na příjem videa.
Moc bych o tu hudbu stál. Můžete-li mi pomoci, budu rád.
iw