Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ip kamery

Poradte mi ip kamery na rodinny dom. Predstavoval by som si 3 kusy. Vraj su dobre hikvision co sa tyka pomeru ceny a kvality. Idealne keby kamera vedela nahravat na sd kartu a tiez na ext HDD pripojeny v sieti. Ak sa to da Chcel by som ext hdd s lan pripojenim tak aby nemusel bezat ziadny pc ani nvr len kamery a HDD na kt. Budu ukladat zaznam.
Pozeranie live obrazu kamery a tiez zaznamov z mobilu ci pc povazujem za samozrejmost.
Nie je potrebne pozeranie aj cez internet - staci v domacej sieti.

Niekde som cital o dualnom streame kamery - co to znamena? Je potrebne aby kamera mala takuto funkciu?
Musi mat aj nocne videnie.
Nemusi mat zoom ani otacanie ale aspon 2mp cip a fhd rozlisenie.
Ake kamery by ste doporucili?

Velmi pekne dakujem za pomoc.

//
Nasiel som toto https://m.alza.sk/wd-my-cloud-home-2tb-d5124026.htm a http://www.hikvision-kamery.sk/insomnium2/Hikvision-DS-2CD2110F-I-d12947.htm bude mi to fungovat tak ako potrebujem?

Hik, Dahua....ak zazmurim obe oci. Nizsie uz nechod.
Nvr sa da spravit pekne na pc, nejakes nizsou spotrebou, idealne ked robi aj ine veci, napr NAS.
Kamery napojis poe switchom, takze mozes ho kombinovat aj s inymi zariadeniammi.
Na kamere pozeraj rozlisenie, ohniskovu vzdialenost,podporovane formaty a kodeky, moznosti potlacenia sumu, prisvit, schopnost viacbodoveho ostrenia....atd.
Nvrko je na to, ze vsetko spravujes centralne, vratane prezerania a nahravania.
250 je malo, pocitaj min 2x tolko.