Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Microsoft Office 2016 - offline instalátor

Zdravím,

včera jsem dost dlouho bloudil různě po webech Microsoftu (po českých i anglických), ale spíš jsem musel hledal pomocí Googlu, protože těch domén a subdomén je tolik a absolutně nic, co jsem chtěl najít, jsem nenašel. Mají to příšerně přehledné!
Jde mi o to, že jsem hledal offline instalátor Officu 2016 nebo Officu 2016 Preview. Zkoušel jsem hledat i pod přihlášeným účtem, ale i tam úspěch nulový.
Existuje vůbec offline instalátor?

Není to poprvé, kdy jsem si něco chtěl stáhnout, ale nenašel jsem to, respektive našel (třeba Office 2010 nebo Windows 7), ale před stažením je nutné zadat klíč. Proč ale, když i po tom zadání a instalaci je to do doby aktivace jen zkušební verze? Nechápu ten smysl. Proč to ale dělat jednoduše, když to jde složitě, že...

Nešpekuluj.

Mne stačí posledný balík x32 bit. MS Office 2010, roky-rokúce k absolútnej spokojnosti.

Vyššie verzie som zavrhol po ich testovaní nielen doma, ale aj pre firmu. Neočarili ma cloudom, ani sofistikovaným, "podprahovým" špehovaním.

Kto má porád sledovať a nastavovať HW Firewall, blokovať Telemetriu, pakety in/out a spol.

Oficiálně to zřejmě nepůjde, takže díky moc za odkaz.
Jen ještě by mě zajímalo, jestli jsou to opravdu čisté kopie a ne nějaké upirátěné verze.
Jak můžu aktivovat Office 2007, když při instalaci zadám svůj klíč, ale po instalaci se zobrazuje výzva k aktivaci buď přes internet (ten počítač právě k internetu připojen není), nebo přes telefon (ale píše se, že přes telefon už to nefunguje)?

Oficiáně to jde. Ale asi se ti nechce moc myslet, co?
Dal jsem ti odkaz, kde je popsané dvěma způsoby jak si aktuální instalačku i s možností nastavit co chceš a co nechceš instalovat vytvořit a to na základě souborů stažených ze serveru Microsoftu.
Oba dva postupy používají aktuální verze v jednotlivých kanálech. V cestě jednotlivých kanálů jsou ale i soubory obrazů s instalačkou, jenže ty nebývají s aktuální verzí, což jsem ti napsal. Jsou to přesně ty soubory, které najdeš i na webu co ti uvedl Kyncl, takže ten jeho web ani nepotřebuješ, ten tě jen odkazuje na ofiko linky na serveru Microsoftu. Neuvedl jsi edici, takže například link na obraz instalačky na edici proplus ve finálním kanálu je tento:
http://officecdn.microsoft.com/pr/492350F6-3A01-4F97-B9C0-C7C6DDF67D60/media/cs-cz/ProPlusRetail.img
nebo tento:
http://officecdn.microsoft.com/db/492350F6-3A01-4F97-B9C0-C7C6DDF67D60/media/cs-cz/ProPlusRetail.img
takže je to na sto pro čisté, když stahuješ ze serveru Microsoftu :-)
Ale jak jsem psal, nebývají tam aktuální verze (teď přes 2 měsíce ve finálním kanálu), tak je vhodnější buď použit ty postupy z webu, co jsem uvedl, což se mi zdá nejlepší, nebo si vytvořit instalačku z jednotlivých souborů a exe pro online instalaci (v kombinaci se soubory instalačky tvoří offline instalačku) - klidně ti udělám skript, který ti ji sestaví, jenže nevím jakou chceš edici a bitovou verzi a jaký jazyk :-)
Ale pokud se ti fakt nechce myslet tak použij odkaz od Kyncla, jsou tam linky odkazující na web Microsoftu, takže na sto pro čisté, jen nebudeš mít aktuální verzi, jen třeba teď přes dva měsíce starou.