Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš do 400 Kč

Ahoj hledám myš do 400 Kč. Vyplatí se v roce 2018 ještě A4TECH BLOODY V8, protože je to už staré přes 5 let, jestli nějak technologie zas pokročily... Ale čtu tu recenze na herní a kancelářské myši, vržou tomu kolečka atd. Tak nevím :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Za 400 Kč je to asi úplně jedno. Co se vám bude nejvíc líbit, vemte. A ano, za pět let technologie pokročily, ale rozhodně ne v kategorii za 400 Kč. A nejlepší kvalitu zpracování za 400 Kč snad taky nečekáte, že ne? ;)