Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš do 400 Kč

Ahoj hledám myš do 400 Kč. Vyplatí se v roce 2018 ještě A4TECH BLOODY V8, protože je to už staré přes 5 let, jestli nějak technologie zas pokročily... Ale čtu tu recenze na herní a kancelářské myši, vržou tomu kolečka atd. Tak nevím :)
Změna kategorie, původně: Hardware (karel)

Za 400 Kč je to asi úplně jedno. Co se vám bude nejvíc líbit, vemte. A ano, za pět let technologie pokročily, ale rozhodně ne v kategorii za 400 Kč. A nejlepší kvalitu zpracování za 400 Kč snad taky nečekáte, že ne? ;)

Za pětikilo vybírej podle tvaru a počtu tlačítek, jinak nečekej rozdíly. Já už několik let provozuji Gigabite M6800, původně stála asi 350Kč, teď už má asi nástupce. Vyhovuje mi tvarem, ale už jsem musel měnit mikrospínače, nejsou to zrovna kousky z maratonské edice. Na snímač jsem nijak nehleděl, chtěl jsem jen něco tvarovanýho do práce, nakonec ji mám doma a stačí mi.

Teď se dívám, že stojí jen dvě kila, to je zadarmo.
https://www.mall.cz/herni-mysi-klavesnice/gigabyte-gm-m6800

Nebo laserovou variantu M6880, stojí 350Kč. Neodolal jsem a objednal si ji. Na CZC k tomu dávají velkou látkovou podložku zdarma. Stará myš už má ojetý teflony, tak si udělám radost a podložka bude do foroty.

Zůstal bych u A4TECH BLOODY V7 / V8 z levnejch jsou na tom pořád nejlíp a dělaj jenom ty levnější na který se orientujou maj nejlepší soft na kterým i dělaj pořádně,ostatní výrobci a levný myši jsou z toho nejhoršího a životnost mizerná značka neznačka....U levných se za tu dobu nic moc nezlepšilo ,navíc většina výrobků je staršího data co je v nabídce.

Značku soudím i podle toho co jsem měl v ruce ty jejich klávesnice několikrát polofunkční zmetky a bezdrát myši + klávesnice,něco jako Evolve a Sencor.Jako mezi levnejma bych věřil víc třeba Geniusu kterej má/měl i dobrý kousky v rámci ceny komplet v periferiích a ne těmhle značkám co se vyloupli od nikud.Máš to i tady kolikrát to někdo koupí a pak hledá jak něco domrvenýho opravit nějakým softem kterej ale neexistuje u výrobce.Na FB to na stránkách Replay tuhle značku taky reklamujou protože maj sponzoring,komenty pod tím se ale moc nelišili od uživatelů co náhodou tuhle značku zakoupili,jako jasně že někomu to i funguje jak má ,jenže když se to ve většině případů hnojí dost lidem tak to asi o žádný kvalitě nesvědčí,to máš jako šmejdy PSU někomu taky šlapou X let i když to je třeba ohňostroj...:-)

možná je lepší to mít nastaveno na menší čísla:
u report rate je vlastně nastavení USB kolikrát za sekundu ti kontroluje polohu kurzoru, pokud máš slabší CPU tak nastav menší čísla jinak můžeš nechat na max, je to o preferenci.
u DPI si nastav jak ti vyhovuje je to sensitivita myši, s menším DPI se bude líp mířit, ale musíš s myší víc máchat po stole.

Něco jsem o tom četl, nevím jestli je to spravnej názor, ale asi na střílečky je lepší mít větší to REPORT RATE a na wowko atd si tam dávat menší, abych nepřicházel o FPS. Díky za pomoc. A tu odezvu 0,2 ms ta je tada nastavena, protože s tím posuvníkem ani hejbat nejde :)