Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výběr reproduktorů do 7500

Dobrý den, už pár dní hledám nějaké kvalitnější reproduktory k notebooku (3.5 mm jack) do 7500,-. Vzhledem k ceně bych nerad přešlápl a musím se přiznat, že této oblasti vůbec nerozumím, tak si rád nechám poradit.

Poslouchám převážně Drum&Bass a Electro Swing (občas ale i klasiky typu Bob Dylan, Beatles, ...).
Jsou pro mě důležité basy (v rozumné míře).
Reproduktory by sloužili k ozvučení menší garsonky.
Nejlépe černá barva.

Děkuji za případné rady.

Audiofilií jsem zcela nepolíben, ale z logiky věci bych asi vzal ty Brtníkovy Behringery - jsou USB, tudíž se budou krmit digitálem. Nevěřím v kvalitu zvukovek u libovolného ntb, takže jakýkoliv analog bude dostávat na prdel, ještě než vyleze po drátu do repra (ponechávám stranou kvalitu pajšlu Behringerů, nicméně předpokládám ji vyšší, než vnitřnosti ntb)…