Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nestíhá monitor?

Dobrý den, stává se mi poslední dobou, že:
1/ při prohlížení nějaké galerky a rolování kolečkem se objevují černé čtverce na monitoru
2/ během posuvu nebo přibližování map monitor vypne a hned se zase zapne, při pomalé práci tohle nedělá

Díky za rady!

Nazdar
- V prvé rade bych ti doporucil zkontrolovat zapojeni PC/monitor, zda-li je video kabel (klidne zkus i jiny, tak jak jinyvideo port VGA, HDMI, DP, DVI)spravne zapojen (Grafika PC a monitor), pri uvolneni muze projevovat stejné anomalie jako ty tvoje (ctverecky).
- Po HW by ctverecky provokoval spatny zapis (pronajem) do VRAM, viz Mif vyse, zkusit preinstalaci ovladacu (jestli scroolujes a trha se obraz tak je urcite pre/na-instaluj ).
- Pri spusteni treba HRY, stejny problém, nebo to dela jen (kazdy) prohlizec ?

[TiP] ~ prozatim zkus jiny prohlizec, re-instalace ovladacu pro graficky chip/kartu.
PS : Ten velky CTVEREC ? To ma byt nejaky vtip? To je snad okenko na reklamu a né materialni problém..