Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Přehřívání PC

Zdravím, mám velikej problém s přehříváním. Když jsem jěště měl na CPU základní větrák od Intelu, tak jsem byl nucen hrát hry jako WoT, WT na nízké detaily, pokud jsem nastavil střední nebo vyšší detaily, počítač po několika minut začal "hučet" a monitor zahlásil ,,No Signal". Tak jsem se rozhodl koupit lepší větrák na CPU od SilentiumPC. Po montáži jsem už mohl hrát Wot a War Thunder na Ultra, ale nedávno jsem si koupil BF3, nastavení grafiky se nastavilo automaticky a po minutě hraní (Pokud si někdo pamatuje kampaň v BF3, stalo se to když Blackburn skočil na metro v první misi.) počítač začal hučet a monitor zahlásil jako minule. Snížil jsem grafiku na medium a po cca 5 minutách se to stalo znova. Už vázně nevím co dělat, budu rád když se to vyřeší co nejdřív. SESTAVA: GPU: GTX 1060 6gb. CPU: i5-7500. RAM: Crucial Ballistix Sport 8gb. Základovka: Msi B250 PC MATE. HDD: WD Blue 2tb.

To bude na tebe asi složité a ztráta času, ale nic ve zlém. Každý umí něco jiného.

Rozbalíš ten ZIP soubor, vložíš do PC flashku a spustíš ten program. Po vytvoření bootovacího média restartuješ PC a ihned po restartu mačkáš klávesu pro vybrání, z kterého média se bude bootovat. Většinou je to F12 a tam musíš vybrat USB.

Taky můžeš jako správce spustit příkaz "CMD" a v něm zadat "SFC /SCANNOW" -proběhne kontrola systému.

Mám čím dál tím větší podezření, že máš něco s Windows. Nainstalovat čisté WIN+ovladače asi neumíš, ale můžeš zkusit aktualizace nebo pozvat kamaráda, který to přeinstaluje.