Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem vodne chladenie cpu

Zdravim skor len taka informacna otazka. Mam na mojom cpu i7 7700k vodne chladenie od silentiumpc navis pro 240, problem je, ze pumpa mi nevojde tak ako by mala. Mam osadene vsetky 4 sloty ram a nevojde mi pumpa tak aby boli hadicky vpravo. Preto ju mam otocenu opacne, ze su hadice vlavo. Teploty su pri 100% do 67°C a pri hrani max 63°C. Hlavne by som sa chcel uistit, ci ta pumpa moze byt osadena aj takto ako ju mam ja. Obrazok nizsie.

hCyaQiD

Ten radiátor obvykle fouká "ven", je tedy určený nahoru nebo dozadu. Může být i vepředu, pak ale zadní nebo spodní musí foukat dovnitř, horní nemá smysl (pokud fouká ven, přetahuje se s radiátorem "o vzduch"). Proč ho nedáš nahoru ???

Teda pokud v té přední pozici nefouká "dovnitř bedny", pak by zadní a horní měly foukat "ven".