Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Z ničeho nic se mobil nepřipojí k wifi

Dobrý den, chtěla bych se zeptat ohledně problému s mobilem.
Z ničeho nic se odmítá připojit na mou wifi, všechna ostatní zařízení bez problému jdou, připojí se, ale můj mobil - Huawei P8 Lite - najednou odmítá. Ukazuje se na něm i slabší signál wifi, píše připojování a pak jen uloženo a todle několikrát a pak už jen že Přístup k síti byl zamítnut. Restartovala jsem router i mobil, hledala na netu, a když už jsem něco našla tak to nefunguje nebo nevím jak to provést.
Za jakoukoliv radu bych byla ráda, děkuji.

Dodávám, že zmizely i "nabídky" wifi na připojení, normálně se jich zobrazovalo několik - od sousedů apod. - ale najednou tam vidím jen tu svou s jednou čárkou i když na PC i tabletu mám všechny..