Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno PSPad - Proč se vkládá před hodnotu otazník?

Ahoj, poč se v souborech s příponou .css vkládá při použití CTRL + mezerník před hodnotu vždy otazník? :-/
Jinak taky nechápu, jak může být označení verze Developer build nižší než je plná verze. ::)

Vaše verze 5.0.0 (277)
Plná verze na internetu 5.0.0 (277)
Developer build na internetu 5.0.0 (271)

Pořád záleží na tom, k čemu jej potřebuju. Zrovna jsem mluvil s jedním člověkem, který mi říkal, že se k němu vždycky vrátí a že zkoušel Atom a další.
Kdybych se věnoval celý den programování něčeho, vybral bych si specializovaný nástroj. Když chci upravovat nějaký texťák, sáhnu po PSPadu, protože to v něm mám rychleji a vše potřebné mám po ruce.

A co mám používat, zkusil jsem placené i free a každému chybí něco. Kdyby PSPad uměl pár "drobností" navíc, třeba skrývání části kódů nebo vybraná část kódu aby šla editovat v prázdné stránce, rozšířené možnosti v "Průzkumník kódu" atd.. byl by to pro mě nejlepší editor ze všech.

Jen tak pro zajímavost, je to velmi náročné, označit nějaký text/kód a ten automaticky editovat samostatně v prázdném okně/temp souboru? Případně i více takových úseků a všechny by se editovaly přímo v tom jednom souboru ale vypadalo by to, že máš každou část kódu v samostatném souboru.

- Jak pro koho. Atom neni spatny, ale je pravda ze o proti PSPad je mozné ho pouzit i pod jiném OS jak Windows, jako Linux (coz je velké plus pro Atom) a podporuje i "pluig SSH".
* VS Code taky neni nejhorsi, ale osobne pozivam Eclipse (na nasi pracovni licenci), kde opravdu zalezi kdo "co" a "s cim" dela, "co potrebuje" a podle toho pouziva to co pozadavky splnuje. I kdyz (universalni) VS Code ani Atom (od GitHub ?) nepouzivam , jde v nim udelat prakticky vse i s podporu git, nebo SSH.(na Git jsem nikdy vic jak GitBASH nepotreboval)

PSPad je prostě legenda, co tohu umí spoustu. A když s ním lidi umí, a nechce se jim učit nový editor, tak u něj zustanou. (teď to myslím pozitivně ty věty)) Samozřejmě že vývoj jde dál objevují se nové editory jako Sublime (můj tip), pak moderní založené na HTML+JS ...

Můj osobní tip na textový editor je Sublime text, oproti PSPadu je více skriptovatelný Pro využití jeho plné síly je potřeba se naučit trochu jiný styl ovládání (především zkratky a commandy, dobré je i pochopit práci s multiselection a buffery), neřekl bych že je to složitější.. Ale jeho schopnosti jsou magnifikantní (build systém, cursory, pluginy pro diff,git ; search + replace , grid layout, systém Open Folder, Open project ; Hot exit ; auto save, navigace a "integrovaná metanápověda") ). zmíněné editory jako Atom jdou ještě dál. Co má PSPad navrch, jsou odladěné boční panely, FTP a hex editor.