Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 - Kam se ztratil Stav

Kam se ztratil "Stav" bezdrátového připojení z Win 7? Ve Win 7 když jsem pravou myší klepnul na ikonku běžícího bezdrátového připojení, rozbalila se roletka kde prostřední možnost byla "Stav", na nějž když se kleplo objevil se údaj o množství stažených a odeslaných dat přes konkrétní síťovku. Nikde nemohu tuto funkci ve Win 10 nalézt... :-( Mám k dispozici jen 1,5 GB mobilních dat měsíčně musím to sledovat.

Tobe také Dobry Den.
- Staci jen zajit do "Nastaveni" -> "Site/Internet" -> "Spotreba DAT"
[TiP] ~ :i: v nastaveni je i moznost nastaveni "lilmitu".

*Ilustracni obrazek. Kde je v mém pripade "ETHERNET"; by jsi mel mit ty "Wifi".
V mém pripade spotreba = 49.52Go, hned pod tim mas moznost nastavit "LIMIT" nastaveni dat.

[82300-win10data-jpg]

- Pro limitaci, nic jednodusiho, nez jen nastavit strop limit a potvdit :
* V tvém pripade zrejme 'Predplacené" + tvuj limit. Nasledovne jen udas, kdy se limit obnovuje (resetuje na 0)

[TiP] ~ :i: Kuprikladu, jestli mas limit "10 Gb" nastav radeji "9Gb", aby jsi mel radeji reservu a neprejel jsi tvuj limit, v pripade ze nejde o blokovany pausal ;-)
***KLIK***

[82301-limitdata-png]