Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win 10 - USB

Dobrý den, chci se zeptat.

Chci na svém ntb (Asus E200H) přeinstalovat Windows 10 který mi nechce naběhnout a ani se opravit ( nemám možnost recovery a jiné)

Každopadně, mám k dispozici Flashdisk, iso soubor stažený od MCSF přímo (32bit)

Když jsem zkoušel v programu MediaCreationTool aby mi našel flashdisk na který se bude Windows 10 dávat , nechce jí najít...

Zkoušel jsem i program Windows 7 USB DVD Download Tool , tam flashdisk najde ale napíše že není možné instalovat windows na dannou Flesh..

Teď jsem zkoušel přes Windows 7 USB DVD Download Tool a stejnou Flash davat windows 7 a normálně mi je nakopíroval.

Chci se optat kde je chyba?

Popřípadě , jiný program kterým dostat Win 10 na Flashdisk?

Používám Acer V3 - Win 10 64bit.

Hotovo, byl problem že flash disk byl ve formátu který nebyl FAT32 ale XFat každopadně

Windows 10 již na flesh mám ale...

Když zapojím flash disk do NTBkde to chci preinstaloval , ukaže se bitlocker - zadám kod - odemče se.

Restartuje se ale znova bitlocker.... takže nevím co s tím?

V Biosu jsem i přehodil Flash na první místo.

TOP:

Zdravím, tak se mi povedlo nainstalovat windows 10 ( ovšem 64 bit ) z nějákého důvodu mě to 32-bit windows nechtělo vzít.

Ale, nefungue mi klavesnice, zatím to řeším přes klavesnici na obrazovce.

ve spravci zařízení mám asi 10 neznámejch zařízení a nemůže najít ovladače ani přes internet...

Aktualizace windows žadné nejsou...

Ovladače jsem stahoval přímo ze stranky ASUS... ovšem ...

Můj ntb je Asus E200H ale oficinálních stránkách je pouze Asus E200HA (to A navíc) - ovladače na to nefungují podařilo se mi sehnat ovladače na wifi nic více..

Kde jinde je stáhnout? a jak vyřešit tu klávesnici?

Zdravím, tak se mi povedlo nainstalovat windows 10 ( ovšem 64 bit ) z nějákého důvodu mě to 32-bit windows nechtělo vzít.

- Urcite tam byl 32 Bit OS ? Nechavam radeji na overeni, ale jestli mas 64BitUEFI tak nevim, zda-li je mozné instalovat 32Bit OS.

- Pripojeni k siti mas ? Funguje ti internet ? Jestli ano, v nastaveni -> aktualizace -> povolol 'dostavat UP i na ostatni produkty' a dej vyhledat aktualizace.
* Kdyz ve spravci zarizeni kliknes na neznamou polozku a das aktualizovat, jak se proces ukonci?

- Spust tu instalacniho package.
- Jsou v nem osazeny veskeré zakladni ovladace pro tvuj HW podklad, jen bez SW casti, ale GUI neni potreba, pro tebe je ted dulezité, aby komponenty byly spravne registrovany a rozeznany..
* Komponenty jakou video, zda-li uz je rozeznano, tak uz dalsi ovladace pro video neinstaluj.

- Vyborne, pak restartuj PC. (vypnout, spustit, i kdyz to nebude vyzadovano, nekteré ovladace jsou aktivovany az pri novém spusténi PC|OS)
- V pripade, ze se behem instalace nejakého komponentu ukaze chyba, tak dej IGNORUJ|preskoc a pokracuj v instalaci "package".

ATK jsou klavesové zkratky. Audio ti nejde ani po instalaci DRIVERU ?
[INFO] : :i: To ze ti nejde zvuk, nemusi znamenat ze nemas ovladac, muze byt jen dezaktivovany, pri nejhorsim klik na ikonku AUDIO (v pripade ze tam je) a zvolit "OPRAVIT".
* Samozrejme jde jit i pres nastaveni typu -> troubleshoott -> audio.

Nainstalováno, žádná změna...

Otazka, jak se dá dostat do nouzového režimu? jestli by nejela klavesnice nahodou tam? kdyby ano je něco špatně v ovladačích i když jsem na klavesnici žádné neinstaloval O.o

E: divné je že ani aktivace windows nejde... ani aktualizace že nemůže přejít do režimu online...

Je možné že by se špatně nainstaloval windows?

Je to prmitivní. stačí na flashku rozbalit ISO. Loader by z toho přes UEFI měl nabootovat. (A pozor vybrat UEFI boot a né boot z flešky, pod čímž se skrývá patrně legacy boot z flešky)
POkud to nejde takto hladce: tak na té flešce
formátovaná FAT32
-změnit typ partition na efi systémovou

TOP09 nevolím.