Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Instalace Win 10 - USB

Dobrý den, chci se zeptat.

Chci na svém ntb (Asus E200H) přeinstalovat Windows 10 který mi nechce naběhnout a ani se opravit ( nemám možnost recovery a jiné)

Každopadně, mám k dispozici Flashdisk, iso soubor stažený od MCSF přímo (32bit)

Když jsem zkoušel v programu MediaCreationTool aby mi našel flashdisk na který se bude Windows 10 dávat , nechce jí najít...

Zkoušel jsem i program Windows 7 USB DVD Download Tool , tam flashdisk najde ale napíše že není možné instalovat windows na dannou Flesh..

Teď jsem zkoušel přes Windows 7 USB DVD Download Tool a stejnou Flash davat windows 7 a normálně mi je nakopíroval.

Chci se optat kde je chyba?

Popřípadě , jiný program kterým dostat Win 10 na Flashdisk?

Používám Acer V3 - Win 10 64bit.

Je to prmitivní. stačí na flashku rozbalit ISO. Loader by z toho přes UEFI měl nabootovat. (A pozor vybrat UEFI boot a né boot z flešky, pod čímž se skrývá patrně legacy boot z flešky)
POkud to nejde takto hladce: tak na té flešce
formátovaná FAT32
-změnit typ partition na efi systémovou

TOP09 nevolím.