Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký monitor 4K koupit

Ahoj, může prosím někdo kdo rozumí monitorům poradit jaký monitor 4K o velikosti +/- 40" koupit ? Já tomu vůbec nerozumím a nechci vyhodit peníze. Cena +/- 10-15K. Sem tam nějaké hry, jinak klasická práce, programování, internet, Photoshop atd.. Děkuji

Ano, smrtelné vážně. Minulý týden jsem jeden 40" 4K šrot vrátil a na 28" 4K se fakt nedá dělat. 32" s rozlišením 4K vůbec nic neřeší. Na monitoru nečitelné blechy a zvetšení o X% je pro jisté aplikace peklo. Na 40"-43" je písmo při 100% velikosti aspoň trochu čitelné .