Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Výměna CPU - reinstal OS ?

Ahoj všichni - řeším výměnu CPU
I3-6100 ( mám )
I7-7700K ( budu osazovat )

otázka zní: bude potřeba reinstall OS ? Už jsem tak trochu hledal a setkal jsem se s různými názory. Někdo tvrdí, že ano, někdo tvrdí, že ne a někdo zase tvrdí, že záleží z jakého CPU na jaký. Děkuji za pomoc.

- Ne, v případě výměny CPU neni reinstlace OS zapotřebí.
*Az pri zmene architektury chipst, zakladni desky, je zapotreby pritlacit na ovladace, ale i zde, reinstalace neni vzdy nutnosti.

- To je jak reinstalovat OS protoze sis dokoupil RAM
*pocet cores v tvém případe nehraje zadnou roli.

[TiP] ~ Ale doporucil bychpopripade pred vymenou radeji UP verzi BIOSu.