Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem včerejší aktualizace Win 10 a nefunkční Excel (Office2003)

Dobrý den!
Včera večer při vypínáni notebooku si Win10/64bit vyžádal aktualizaci. Tu jsem akceptoval proběhla bez problému. Dnes jsem ale chtěl něco změnit v Excelu (Office 2003) a nějak mi nefunguje. Jakýkoli soubor v excelu normálně otevřu, třeba vepíšu nějaké číslo do buňky (to mi ještě Excel vepíše), ale pak se nějak sekne a po chvíli se ukončí bez jakékoli hlášky. Takový problém jsem nikdy nezažil. Předevčírem práce na Excelu byly zcela bez problému, včera jsem Excel vůbec nepoužival, akorát proběhla večer ta aktualizace Win10. Dnes ten problém výše. Už jsem přeinstaloval celý OFFICE 2003, zkoušel jsem to na více excelovských souborech, všude stejné. V LibreOffice 5.4 bez problému můžu dělat úpravy.

děkuji za radu

Možná to hledám blbě. Můžete mě navést na tu cestu Nastavení / aktualizace ........... ? Kde to hledat? Já to hledám ve Win a nemůžu to najít. Připadně dal bych screen, ale ani zde si nevím rady, jak zde vložit nějaký soubor (obrázek). Už jsem to tady párkrát potřeboval, takže kdyby jste mi poradil i v tom, budu velice rád. Nemám rád Win10, ve Win XP jsem si věděl celkem rady, tady je to něco úplně jiného a v mém věku mi to už asi moc nemyslí

děkuji moc hlavně za podrobnou cestu k Nastavení (jak, kde to najdu)

Děkuji moc za návod. Nevím, jak jsem to mohl přehlédnout, tu lištu jsem procházel a né jednou a to vložení nenašel (nějak jsem ho minul). Ještě jednou děkuji a přikládám ty screeny, kde hledám a nenalézám tu cestu k Nastavení (opravě Office), jak mi radil Machr55. Tam to totiž vypadá nadějně a hlavně jednoduše, ale najít to Nastavení ! Takže ještě tady prosím o pomoc a snad to už bude vpořádku!

děkuji moc, jste úžasní!

Děkuji moc! Asi pomohlo, ale v bodě 4 mám trošku jiný obrázek (přikládám screen), ale myslím, že jsem to udělal správně (zapnul jsem tu první možnost, jak je to teď na tom obrázku). Jen aby mi to bylo jasné, mám tedy čekat na další aktualizaci Win10 a tam mi snad už nabídnou i tu aktualizaci Office. Chápu dobře, nebo pro tu aktualizaci můžu udělat něco i teď?

děkuji

Takže jsem to udělal přesně podle té poslední rady s aktualizací a bohužel to nepomohlo. Když jsem dal stáhnout aktualizace ručně, tak mi opravdu načetlo nějaké aktualizace pro Office 2003, nainstalovalo, chtělo restartovat notebook, to jsem udělal a výsledek stále stejný. Při změně buňky v excelu a skoku na jinou buňku mi začne vlevo dole běhat zelený bargraf a nápis "obnovováni (název dokumentu)" a po chvíli (asi 5s)se Excel ukončí, aniž by tu změnu uložilo. Word zatím bez problému.