Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem VGA na DVI redukce

Zdravím, chtěl bych si zapojit 2.hý monitor - Samsung SyncMaster 943NW má VGA port, Grafika GTX 1080 má 3x DisplayPort, DVI, HDMI
Jakou redukci mám koupit ? mám doma VGA-DVI redukci, akorát jak bych to řekl, má víc pinů než DVI konektor v Grafice. A nikde nemohu najít tu správnou redukci

Abyste mě pochopili přikládám obrázek.
Na grafice je 2. od spodu a moje redukce je 2. od zhora

Díky

Ne, máš doma DVI-VGA redukci (nikoli obráceně). A ta je ti k ničemu, protože moderní karty už DVI-I nemají.

Nejlevnější konvertor (nikoli "redukce") bude HDMI-VGA nebo DP-VGA.

Osobně bych vyhodil ten předpotopní monitor, to bude asi pěkný shit, když nemá digitální vstup.