Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem problem s GK a ovladači

zdravím před 2 dny jsem sledoval stream na twitchi a najednou se sekl obraz a pak zhasl monitor a potom naskočil obraz a vpravo dole byla chybová hláška "Ovladač zobrazení přestal odpovídat a byl obnoven." na internetu psali ,že je to problem s ovladači tak jsem ovladač odinstaloval a nainstaloval na aktualní verzi instaloval jsem to přes geforce experience a dal jsem expresní instalaci později jsem sledoval stream znovu a pc zamrzl tak jsem ho restartoval a po restartu vidím na ploše vodorovné čary a ve spravci zařízení je vystražní trojuhelník u grafiky a u stavu zařizení je Zařízení bylo zastaveno, protože oznámilo potíže. (Kód 43) zkoušel jsem několikrát přeinstalovat ovladače a instaloval starší ovladače a pořad tam mam ty čáry a ten trojuhelník nevíte jak to spravit??díky za pomoc

v prohližeči události jsem našel upozornění o ovladačích: The driver \Driver\WudfRd failed to load for the device SWD\WPDBUSENUM\_??_USBSTOR#Disk&Ven_Generic&Prod_STORAGE_DEVICE&Rev_9744#000000009744&0#{53f56307-b6bf-11d0-94f2-00a0c91efb8b}.

další:Ovladač zobrazení nvlddmkm přestal odpovídat a byl úspěšně obnoven

Následující ovladače pro spouštění počítače nebo systému nebyly načteny:
dam
EhStorClass

První chyba s WudfRd (což je ovladač z jádra Windows - User-mode Driver Framework Reflector) naznačuje problémy s USB, na opravu bych zkusil přeinstalovat ovladač čipsetu.
EhStorClass je opět součást Windows, Enhanced Storage Class driver for IEEE, opět by mohlo pomoct nainstalovat správné ovladače čipsetu (viz podobé vlákno: https://pc.poradna.net/questions/1764580-chyba-ovladace-pro-spousteni-pocitace-nebo-systemu-nebyly-nacteny.

No a pak samozřejmě vyzkoušet více verzí grafického ovladače.

Další možné řešení: máš-li zapnuty body obnovy, tak se vrátit do času, kdy to ještě nezlobilo. No a nakonec zbývá přeinstalace systému.
Ještě předtím ale můžeš zkusit nějaký LiveLinux; jestli to bude zlobit i v něm, půjde o HW závadu (možná odešla grafika, možná něco ve zdroji, možná i někde jinde - zkouší se výměnou).