Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Win 10 aktualizace 1803

Dobry den, po provedeni posledni aktualizace ze dne 17.5 oznaceni 1083 me windows nenabehl a nic nefunguje. Obnoveni windowsu nejde, do nouzoveho rezimu se taktez nedostanu. Po zapnuti notebooku nabehne modra obrazovka win vubec. Nevite co s tim?

Moc nepraktické.

Stačí z ISO vyrobiť externé bútovacie médium na vhodnej USB fleške.

Potom ide klasicky "prešrotovať" systém spôsobom (nabútovaním mašiny z ISO z flešky), že zostanú zachované dáta, SW, nastavenia, akurát sa opravia systémové súbory, knihovne, pošahané Registre, ovladače, pričom nekompatibilný brajgel (AV, tunítka, škodný SW, apod.) sa vyrazí do Window.old zložky.

Výkon šrotungu trvá tri reštarty, cca 45 min., pri ktorom je vhodné zostať stále na sieti net káblom, nech si servery MS cuckajú, hľadajú, snoria svoje ideálne generiká ovládačov po spriatelených serveroch "akamai" a spol., trebárs na celej Zemeguli či na Marse, u zelených.

Rozbalit ISO a spustit EXE ze složky je složitější?
Já měl naopak problém s těmi bootovacími flashkami. Musíš řešit boot order v BIOSu (pro normálního uživatele nebezpečí, že naopak něco podělá), docházelo k problémům při čtení s Flashky. S postupem ze složky z disku jsem na problém nenarazil.

Když spustíš Setup, nastane to samé, jako když nabootuješ z flashky - systém si připraví instalaci, pak restartuje a už jede pod svým "novým" systémem - starý odloží do Windows.old atd.