Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci nenaskoci Win 10, ale jen Win Rollback

Dobry den, prosim Vas o radu. Naivne jsem nainstaloval aktualizace Win 10. Po vyzve jsem restartoval pocitac. Pote mi pri spusteni pc nabehne jen moznost Windows Rollback a nemuzu dal. Obnoveni systemu, navrat k predchozi verzi, odstanit potize nedokaze pomoci a vzdy skoncim zase u Windows Rollbac viz foto. Nemate prosim nekdo tip, jak pocitac normalne spustit? Dekuji za pomoc

Mám úplně ten samý problém. Pokud dám návrat k předchozí verzi, nabídne mi dva svazky Win 10, dlouho se spouští a nakonec to zahlásí chybu sihost.exe - Unknown Hard Error. Po odkliknutí najede do win 10, ale je tam jen černé pozadí nejde nic spustit, ani start, prostě nic. Stalo se to poté, co mi systém sám nabídl aktualizaci. Vypnula jsem, nainstalovaly se aktualizace a pak toto. Při stisku F8 před spuštěním najede do nabídky výběru možnosti nouzového režimu, ale vůbec do něj nejde najet. Co jsem četla, více lidí s tím má problém. 3-[

Samozrejme, že je tu možnosť v prípade, ak ti všetko z fór a poradcov zlyhá.

Stiahni si ISO W10 na druhej mašine, vyrob na fleške USB z ISO bútovacie médium.

Vraz flešku do mašiny a mačkaj nejaký ten kláves "F", podľa výrobcu, aby sa začalo bútovanie z USB.

Objaví sa inštalátor s oknom W10.

Následne prešrotuj svoj súčasný OS so zachovaním osobných nastavení a SW. Po troch reštartoch máš opravený systém, Registre, nekompatibilný SW, pričom dáta, ikony na monitore zostanú zachované. Binec "všeho toho het" nechceného, pošahaného, sa ti zgrupí do zložky Winodws_Old.

Ak ti ani táto oprava (predpokladám W10 1803) nepomôže, zostáva prejsť detto opísaným návodom na staršiu verziu W10 1709/1703, resp. tú, ktorá ti keep smilling fungovala. Po čistej inštalácii zablokuj záplaty pre W10 v Registroch, v gpedit.msc /ak máš PRO/ apod. Návody si nanetuj z netu gúúglom.

Ideálne spraviť čistú z ISO nástrojom Diskpart.exe - Clean (vymazať prvý sektor s dátami).