Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Po aktualizaci nenaskoci Win 10, ale jen Win Rollback

Dobry den, prosim Vas o radu. Naivne jsem nainstaloval aktualizace Win 10. Po vyzve jsem restartoval pocitac. Pote mi pri spusteni pc nabehne jen moznost Windows Rollback a nemuzu dal. Obnoveni systemu, navrat k predchozi verzi, odstanit potize nedokaze pomoci a vzdy skoncim zase u Windows Rollbac viz foto. Nemate prosim nekdo tip, jak pocitac normalne spustit? Dekuji za pomoc

Samozrejme, že je tu možnosť v prípade, ak ti všetko z fór a poradcov zlyhá.

Stiahni si ISO W10 na druhej mašine, vyrob na fleške USB z ISO bútovacie médium.

Vraz flešku do mašiny a mačkaj nejaký ten kláves "F", podľa výrobcu, aby sa začalo bútovanie z USB.

Objaví sa inštalátor s oknom W10.

Následne prešrotuj svoj súčasný OS so zachovaním osobných nastavení a SW. Po troch reštartoch máš opravený systém, Registre, nekompatibilný SW, pričom dáta, ikony na monitore zostanú zachované. Binec "všeho toho het" nechceného, pošahaného, sa ti zgrupí do zložky Winodws_Old.

Ak ti ani táto oprava (predpokladám W10 1803) nepomôže, zostáva prejsť detto opísaným návodom na staršiu verziu W10 1709/1703, resp. tú, ktorá ti keep smilling fungovala. Po čistej inštalácii zablokuj záplaty pre W10 v Registroch, v gpedit.msc /ak máš PRO/ apod. Návody si nanetuj z netu gúúglom.

Ideálne spraviť čistú z ISO nástrojom Diskpart.exe - Clean (vymazať prvý sektor s dátami).