Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pamet Ram

Dobrý den, hodlám si vylepšit svůj počítač ted mám 2x512mb 800mhz, mám desku GIGABYTE GA-M56S-S3 podle manualu prý zvládne 16GB. Hodlám si koupit tuto Ram 2x1024mb Good ram, nebo mám raději koupit 2x512Mb?

Ano. Ale niektore dosky/chipsety mozu mat problem ak su obsadene vsetky 4 sloty napr. obojstrannymi modulmi alebo ak su rozdielnej konfiguracie apod., pozri si najprv navod k zakl.doske zvykne tam byt tabulka o tom ake kombinacie RAM su podporovane. Ak by si tam dal len dva moduly 2*1024 namiesto tych 2*512 (predat apod) tak spravidla s dvoma modulmi nie je ziaden problem a nemusis nic kontrolovat.