Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak spojit 2 site?

Firma ma odloucene pracoviste. Jak firma, tak to pracoviste se pripojuje na internet pres ADSL O2.
Jak oboji spojit do jedne site?

Zde ve foru se pise o VPN. Nevyznam se v tom. Domnivam se, ze to znamena nekde VPN server a k nemu se pripojuji jednotliva PC druhe casti site se sw klienty - tudiz je to pouze jednostranne pripojeni.

Je mozne nejak propojit obe casti site, pokud mozno bez komplikovanych instalaci? Ma nekdo osobni zkusenost s Zyxel ZyWALL 5 ? Šlo by pouzit tyto Zywall jako ADSL modemy s tim, ze by mezi sebou nejak komunikovaly?

dik
Nol

Vyprdni se na zyxel wall. Pouzij openvpn. Je to daleko jednodussi a transparentnejsi. Existuje spousta moznosti spojeni vcetne takove, ze obe strany budou "jakoby" v jedne siti bez jakehokoli omezeni. Na obou stranach budou server vykonny podle pozadovane propustnosti site ( poslouzi i zde hojne sklonovany asus wl500p ). Nutnosti je alespon na jedne strane pevna IP adresa.