Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jak jailbreaknout iOS 11.3.1 a vyřeší se tím můj problém?

Rad bych na svém iPadu pracoval se soubory, mohl rozbalování archivy, číst PDF z Ulož.to a proste dělal všechny ty veci, k vuli čemu jsem si ten tablet koupil. Popřípadě jestli mi to udělají někde v serivise neoficiálně. Vůbec nevim jak na to a ty internetové návody a vše mi přijde takové pochybné a jako podvod, nechci ho úplně zkurvit ten tablet.

Poradna jde fakt do kopru. Jen urážky tazatelů od velevážených rádců pionýrů a skautíků. Já vím, jistý medvěd, ochránce všech velevážených sprostých rádců mi vynadá, ale lidi, nezlobte se na mne, tohle chování fakt už přesahuje všechny meze, ať si medvědi nadávají zapšklých starců co mají raději chcípnout jak méďa po mne chce. Pan majitel by si měl udělat mezi svými lidmi pořádek.

Jo no, já se kdysi snažil svými skromnými znalostmi přispívat, ale už mě to přešlo. Ještě sem tam kutilská, když člověk ignoruje jistého brouka Pytlíka, tak to jde.
Škoda. Je to tu na mě takové až příliš Živé. Akceptuji, že jako nevlastník do toho nemám právo kecat.