Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Android - proč nejsou vidět nové adresáře?

Ave. Po peripetiích s konektivitou přes USB /vyřešeno/ mám další problém. Vytvořil jsem adresář (složku) v kořenu úložiště (skrz TC pro androša v telefénu), ta ale není vidět v TC na pecku po připojení na USB. Vidím celou strukturu, kromě té mé vytvořené. Co dělám blbě? Redmi 5 plus, androš 7, sdílené úložiště. Dík za případné rady.

Na telefon nainstaluješ SSH server, je jich spousta, vyzkoušený a funkční mám SSHDroid - najdeš na googleplay. V počítači spustíš SCP nebo SFTP klienta - taky je jich spousta, vyzkoušený mám WinSCP. Pak si v klientovi vytvoříš připojení na IP adresu a port toho serveru v telefonu (ten ti tyto informace po spuštění vypíše). A pak už s tím pracuješ jako se souborovým manažerem, klasicky 2 okna a známé funkce jako třeba z TC. Připojení je bez nutnosti kabelu, po wifi.

[ssh-pripojeni-telefonu.png]